Bytové interiéry

Od roku 1994 profesionálně rosteme a vyvíjíme se spolu s nároky našich zákazníků. Bytový interiér vnímáme jako výsledek spolupráce investora, architekta a řemeslného týmu naší společnosti.
  
Z firmy původně orientované na výrobu typového nábytku jsme se postupně stali producenty a dodavateli kompletních interiérů. Počínaje podlahami, úpravou a obklady stěn, výrobou a instalací schodišť až po dodávky nábytkových celků, individuálních solitérů a sedacího nábytku.
  
Stavíme na zkušenostech a dovednostech našich zaměstnanců. Spolupracujeme s renomovanými architekty a společně usilujeme o to, aby se každý navržený interiér stal skutečným domovem našich klientů.

Děkujeme našim zákazníkům za pochopení a vstřícnost, s níž nás nechali nahlédnout do svého soukromí.

Krása dřeva vynikne v kombinaci s jinými materiály.

Kovové a skleněné plochy odrážejí světlo a dokreslují čisté horizontální a vertikálním linie.

Ctíme materiály...

Hruškové dřevo teplých barevných tónů je základem jak monumentálního schodiště, tak jednotlivých kusů nábytku.
Krásná kresba dřeva je podtržena řemeslným zpracováním jednotlivých detailů.

Interiér společenské místnosti je vybaven historizujícím nábytkem připomínajícím období první poloviny minulého století.

Jednotlivé detaily včetně osvětlení místnosti jsou vyrobeny se stejnou pečlivostí jako kdysi. Výrazná římsa pod stropem plynule prochází nábytkem i obložením stěn.

Dětský pokoj je místem pro práci, hry i odpočinek. Nábytek v kombinaci se smetanovými plochami odpovídá potřebám jeho rostoucího uživatele.

Umíme řemeslo...

Jídelní stůl ze švestkového dřeva z úhlopříčně sesazených dílů je orámován masivní lištou s čistým technickým detailem rohových spojů. Židle mají praktickou úchytku pro snadnější manipulaci.

Detail je naše specialita...

Dřevo, nerez, sklo a leštěný mramor spojené v harmonický celek tvoří kuchyňské pracoviště. 
Přímočarou geometrii nábytku zvýrazňují nerezové úchytky zásuvek. Neviditelné rohové spoje tvoří ostré hrany pracovního pultu s mramorovou deskou.